Dotace a granty

Zelený poklad

Na konci roku 2023 jsme podepsali smlouvu na zelenou střechu z fondu Zelený poklad, který nám poskytne celou požadovanou částku 325 000 Kč.

Projekt: Obědy do škol za finanční podpory Plzeňského kraje

Zelený poklad

Na konci listopadu nám byla schválena dotace nadačního fondu „Zelený Poklad“ v plné výši. Na předělání nevzhledné části zahrady v naší školce (cca 10x2 m) nám fond poskytl částku 43 746 Kč.

1) Vánoční tvoření v MŠ

2) Výroba pítek v MŠ

3) Realizace záhonů v MŠ

4) Zahradní slavnost

The Kellner Family Foundation

Vážení rodiče a žáci, rádi bychom Vás informovali, že naše škola byla podpořena v rámci uzavřeného grantového řízení Nadace The Kellner Family Foundation na podporu vzdělávání a integraci ukrajinských žáků ve veřejných základních školách.
Dar jsme využili například na doučování a kurzy českého jazyka pro ukrajinské děti i pedagogy, kurzy anglického jazyka, na zájmové kroužky pořádané v rámci školní družiny, adaptační kurzy, výlety a exkurze, divadla, kina nebo rekreační plavání. Do společných prostor školy jsme dětem nakoupili tři malé stolní tenisy a stolní fotbal. A dále mnoho učebního materiálu pro děti i učitele.
Za pozitivní považujeme, že mnoho těchto nově získaných věcí a pomůcek mohou spolu s ukrajinskými dětmi užívat i ostatní žáci naší školy a současně se všichni žáci mohou společně účastnit adaptačních kurzů, exkurzí a výletů společně, což povede k jednodušší integraci ukrajinských žáků do kolektivu třídy.
Rádi bychom tímto vyjádřili Nadaci The Kellner Family Foundation díky za jejich práci a za podporu, kterou školám poskytují.

Financováno Evropskou unií – Next Generation EU“

Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19.

EU dotace

Projekt - SUPREME MH (Všech pět pohromadě)