Zahradní slavnost

Ve středu 21.6. proběhlo na školní zahradě pasování budoucích školáků. Po přivítání, kterého se ujala zástupkyně ředitelky pro MŠ, zatančili všichni budoucí školáci rodičům pečlivě nacvičený taneček, kterým se zároveň rozloučili s naší mateřskou školou. Následně proběhlo samotné pasování a také nesměl chybět “slib předškoláků”. Na závěr si všichni opekli špekáčky, pochutnali si na donesených dobrotách a se slzami dojetí se vydali domů. Celá slavnost se, i přes nepříznivé počasí při začátku akce, velice vyvedla.
Při příležitosti našeho setkání byl představen nový záhon jedlých rostlin, který byl financován nadačním fondem Zelený poklad. Děti za pomoci svých rodičů, umístily do záhonu vlastnoručně vyrobené pítko pro ptáčky.