Školní klub

Školní klub je určen primárně pro žáky 5. – 9. ročníku, ale i pro mladší žáky, kteří nejsou přihlášeni k pravidelné docházce do školní družiny. Pro žáky, kteří čekají na trénink nebo zájmový kroužek, odpolední vyučování, jsou dojíždějící a musejí čekat na vlak či autobus, ale i těm, kteří chtějí smysluplně vyplnit svůj volný čas, než se rodiče vrátí z práce.

Školní klub je denně přístupný přihlášeným žákům. Žáci se zde věnují nabízeným činnostem, které vykonávají dobrovolně, dle jejich potřeb a zájmů. Mohou se tu věnovat četbě knih, časopisů, hraní společenských her, relaxaci, poslechu hudby, komunikace s ostatními žáky, výtvarné a pracovní činnosti, využívat informačních technologií nebo se připravovat na výuku. K dispozici jsou deskové společenské hry, ale také kuželky či stolní fotbal.

Provoz školního klubu bude zahájen od 2. 9. 2020.

Provozní doba: Pondělí – pátek: od 11:45 do 15:00 hod.

Úplata za školní klub ve školním roce 2020/2021: 50 Kč/měsíc (platí se na celé pololetí)

Možnosti platby:

hotově - u vychovatelky V. Sokolové v klubu nebo sekretariátu školy

bezhotovostně - příkazem k úhradě z Vašeho účtu na účet školy

Číslo bankovního spojení: 50635311/0100
Variabilní symbol: 5

Nezapomeňte uvést do textové zprávy pro příjemce – ŠK + jméno a příjmení dítěte

Kopii pokladní složenky, výpis z Vašeho účtu předložte po zaplacení vychovatelce nebo přepošlete na e-mail: roubalovakl@benesovazs.plzen-edu.cz

Přihláška do školního klubu je k dispozici:

na webových stránkách školy, u vychovatelky školního klubu a u vedoucí vychovatelky školní družiny

Vnitřní řád ŠK

Vychovatelka školního klubu: Veronika Sokolová, DiS.
e-mail:sokolovave@benesovazs.plzen-edu.cz

Telefon do ŠK: 378 028 583