Vysvědčení z rukou hokejistů HC Škoda Plzeň

Ve středu 31.1. 2018 zažily děti z 3.B, 4.B , 5.B a 6.B netradiční předávání vysvědčení z rukou hokejistů HC Škoda Plzeň.  Hned ráno přivítala PaedDr. Marie Šollová za velikého potlesku všech dětí  hokejisty z HC Škoda Plzeň Michala Moravčíka, Davida Skleničku, Jana Schleisse, Denise Kindla a Davida Stacha v naší krásné tělocvičně. Od 8: 00 až do 9:15 probíhala beseda s hokejisty, poté se kluci a holky s hokejisty fotili a podepisovali kartičky, hokejky, dresy, no zkrátka co kdo chtěl. Děti měly perfektně připravené otázky, takže beseda svižně ubíhala. Závěrem všechny děti hokejistům zatleskaly a poděkovaly. V 9:45 se děti vyfotily společně s hokejisty u pohárů. Největší radost však děti měly z předávání vysvědčení. Hokejisté předali dětem vysvědčení a pochválili je za hezké známky. Benešova základní škola děkuje za milou návštěvu jednak hokejistům HC Škoda Plzeň, jednak sportovnímu managerovi panu Tomáši Vlasákovi.