Výlet ŠD - Advent v muzeu na zámku Hradiště v Blovicích 12. prosince

Školní družina si nadělila takový malý předvánoční dárek v podobě výletu na krásně opravený zámeček Hradiště v Blovicích., kde byl pro děti připravený bohatý program. Například jsme soutěžili ve zdobení vánočního stromku, vyráběli jsme dárek pro celou rodinu - Betlém, v zámecké kapli nám divadelní společnost zahrála představení o narození Ježíška, v muzeu jsme si prohlídli expozici – Staré časy malých dětí, povídali jsme si o Staročeském adventu – o českých vánočních tradicích a na závěr jsme si na nádvoří zazpívali koledy u stromečku. Unaveni, ale plni dojmu, nových vědomostí, zážitků jsme se vraceli zpátky domů a už se všichni těšíme na vánoční svátky.

ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE přejí děti školní dužiny a paní vychovatelky Klára, Martina, Marcela.