Okresní kolo ORION CUPU

26.11.2012 se uskutečnilo okresní kolo ORION CUPU ve florbalu žáků 8. – 9. tříd v hale Lokomotivy Plzeň. Za účasti šesti nejúspěšnějších škol z kol okrskových se žáci naší Benešovy ZŠ a MŠ postupně utkali s těmito soupeři: BŠ - 1. ZŠ 6:1 (Kantner 2, Stráský, Krystl, Rubner, Roubal), BŠ - 15. ZŠ 4:2 (Kantner 2, Kvasnička, Stráský) ve skupině, BŠ - 14. ZŠ 8:1 (Kantner 3, Kvasnička 2, Roubal 2, Kokoška) v semifinále
a opět BŠ - 15. ZŠ 5:0 (Kantner 2, Roubal, Eret, Kvasnička) ve finále, čímž celý turnaj vyhráli a postoupili do kola krajského, které se uskuteční v prosinci tohoto kalendářního roku.

Sestava:

brankář - Martin Hauser 8.A
obránci - Filip Kokoška 9.B, Jakub Pokorný 9.B, David Smejkal 9.B, Marek Rubner 8.A
útočníci - Jiří Stráský 9.B, Matyáš Kantner 9.B, Josef Roubal 8.A, Tomáš Krystl 9.B, Petr Eret 8.A, David Kvasnička 8.A (člen týmu Filip Suchý si plnil své povinnosti v klubu HC ŠKODA PLZEŇ)

Individuálních úspěchů dosáhli Martin Hauser s průměrem 1,00 obdržené branky na zápas jako nejlepší brankář a Matyáš Kantner s 9 vstřelenými góly jako nejlepší střelec turnaje.

Všem hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci školy, blahopřejeme a přejeme jim hodně úspěchů v krajském kole ORION CUPU 2012/2013.

Mgr. Petr Svojanovský
(vyučující Tv, trenér)