Pokračování soutěže „O míčového kouzelníka“

Po střelbě basketbalových trestných hodů pokračovala soutěž „O míčového kouzelníka“. Sportovní víceboj, který je určen pro žáky osmých a devátých tříd, měl na programu druhou disciplínu – střelbu fotbalových kopů na přesnost. Nejlepší mušku měli Jan Švábek (VIII. A), Tomáš Hail (VIII. B), Tamás Tóth (IX. A) a Mykola Moroz (IX. B).

Nejlepší dva z každé třídy postoupí do finále o absolutního vítěze sportovního pětiboje, které se uskuteční ve druhé polovině června. Po dvou proběhlých disciplínách figurují na postupových místech Štěpán Sokol s Janem Švábkem (VIII. A), Jakub Dobeš s Tomášem Hailem (VIII. B), Jonáš Beneš s Tamásem Tóthem (IX. A) a Lukáš Hodaň s Matyášem Kůsem IX. B.

V současné době je již rozehrána třetí disciplína – střelba házenkářských sedmiček. Potom účastníky ještě čeká test florbalové dovednosti a zápasy ve stolním tenisu. (pap)