Sběr baterií a drobného elektroodpadu stále pokračuje!

Již druhým rokem je naše škola zapojena do celostátního projektu RECYKLOHRANÍ. Do současné doby jsme soustředili a odeslali velké množství starých a nepotřebných elektro-přístrojů a baterií. Všichni jsme tak přispěli k jejich RECYKLACI neboli k jejich znovupoužití a k jejich ekologické likvidaci.

Nejvíce sběrného materiálu soustředili žáci současné 2.A, 3.A, 5.A a 8.A a někteří rodiče našich žáků. Naše škola si díky Vám připsala na svůj účet  2787  bodů. Body budeme moci použít k získání různých nabízených cen. Velké poděkování patří také našim předškolákům v mateřské škole a žákům 2.A, 3.A,4.B a 5.B za vypracování různých soutěžních úkolů.

Snažíme se i každodenně třídit odpad v prostorách školy. Od začátku nového roku jsou ve třídách, v mateřské škole i školní družině umístěny nádoby na papír a plasty .Co všechno do těchto nádob patří a co ne , vám poradí i samolepky, které s třídními učiteli můžete na nádoby nalepit.

Sběr baterií a drobného elektroodpadu stále pokračuje. Vybité baterie, rozbité klávesnice, mobily, fény na vlasy atd.můžete nosit každý den do 1.patra Heldovy ulice paní učitelce Krásné.

Různé informace týkající se projektu RECYKLOHRANÍ můžete získat na nástěnce v 1.patře u sborovny a na těchto web.stránkách : www.recyklohrani.cz.