Relaxační místnost

5.12. byla na naší škole otevřena relaxační místnost, která nabízí žákům příjemně strávit čas mezi dopolední a odpolední výukou či tréninkem ledního hokeje.

Využívání relaxační místnosti je pro všechny žáky bezplatné, nesupluje však úlohu školní družiny ani školního klubu.

Dohled nad žáky zajišťují naši pedagogové. Díky příspěvku, který jsme získali od Nadačního fondu pro podporu vzdělávacích programů a mimoškolních aktivit dětí a mládeže a prvního sponzorského daru nově vzniklého Občanského sdružení rodičů a přátel BŠ, si mohou žáci zahrát mnoho společenských her, poměřit si síly při "stolním fotbálku" a pročíst mnoho zajímavých i naučných knih.

Velice si vážíme každé pomoci a předem děkujeme za další materiální i finanční dary, které nám pomůžou dovybavit a našim žákům zpříjemnit pobyt v relaxační místnosti.

Provoz relaxační místnosti:

Po - 13:00 - 15:00 hod.