Puzzleiáda v ŠD

Další společnou akcí naší školní družiny byl turnaj ve skládání puzzlí – PUZZLEIÁDA, který se uskutečnil v pátek 14. února. Do turnaje se zapojilo 40 dětí.
Všichni si mohli vyzkoušet svojí trpělivost a poměřit své síly ve skládání různě obtížných obrázků. Někteří skládali ve dvojicích, někteří odvážlivci i samostatně. Úkolem bylo poskládat co nejvíce puzzlí-obrázků během 1 hodiny. Nejlehčí obrázky se skládaly z 20 puzzlíků a nejtěžší pak ze 115 puzzlíků. Pro někoho bylo těžké udržet pozornost, ale s velkým nasazením děti zapojovaly své hlavičky i ruce, až nakonec došly k vytouženému cíli a poskládaly celý obrázek. Všichni účastníci byli odměněni a nejlepší „borci“ se můžou pyšnit titulem král a královna puzzlí!

A jak jste na tom vy? Jak velkou skládačku jste dokázali složit?

- K.R. -