Přespolní běh 26. 9. 2016

26. 9. 2016 proběhlo okresní kolo v přespolním běhu žáků 8. - 9. tříd v Borském parku v Plzni.

Naši školu reprezentovali: Markéta Bednářová, Petra Bednářová, Vlastimil Kvasnička a Daniel Malák z 8. A, Gabriela Brázdilová, Tereza Chamradová, Eliška Nalezená, Aneta Němečková, Maxmilián de Sousa, Jakub Rykovský a Filip Šabacký z 9. A.

Družstvo děvčat se umístilo na 8. místě, Aneta Němečková se 9. místem probojovala do první desítky z celkového počtu 60 běžkyň.
Chlapecký tým obsadil 5. místo, Vlastimil Kvasnička doběhl jako 5. a Maxmilián de Sousa celý závod vyhrál. Takového úspěchu v jednotlivcích naše škola nedosáhla již hodně let.

Všem 11reprezentantům Benešovy ZŠ a MŠ děkujeme za účast a gratulujeme k vynikajícím výsledkům.

Mgr. Petr Svojanovský
(vyučující Tv)