ORION CUP

8. 11. 2012 proběhlo okrskové kolo ORION CUPU ve florbalu 8. – 9. tříd na 11. ZŠ v Plzni. Za účasti 8 škol reprezentanti naši školy základní skupinu vyhráli a to s výsledky:

BŠ - 15. ZŠ 4:2 (branky- J. Pokorný, P. Eret, J. Stráský, F. Kokoška)
BŠ - 10. ZŠ 3:0 (J. Pokorný, P. Eret, J. Roubal)
BŠ - ZŠ Nezvěstice 1:0 (F. Kokoška)

V semifinále pak po velmi pěkném a soustředěném výkonu zaslouženě zvítězili nad pořádající 11. ZŠ 3:0 (P. Eret, J. Stráský, F. Kokoška) a zajistili si tím postup do okresního kola. Vyvrcholením turnaje byl opět souboj BŠ a 15. ZŠ, která překvapivě vyřadila florbalisty 33. ZŠ v dalším semifinále.

FINÁLE:
BŠ - 15. ZŠ 2:1 (M. Kantner, J. Pokorný)

Sestava:

brankář - Martin Hauser
hráči v poli - Jiří Stráský, Filip Kokoška, Jakub Pokorný, Matyáš Kantner a David Smejkal z 9. B, Marek Rubner, David Kvasnička, Petr Eret a Josef Roubal z 8. A.

¨

7. 11. 2012 proběhlo okrskové kolo ORION CUPU ve florbalu 6. – 7. tříd na 11. ZŠ v Plzni. Za účasti 8 škol se naši žáci umístili na velmi pěkném 3. místě.

V základní skupině postupně zvítězili nad: 15. ZŠ 4:0 (dvěma góly Jana Haška a Filipa Sýkory), Masarykovo gymnáziem 2:0 (J. Hašek, F. Sýkora), a ZŠ Nezvěstice 4:2 (J. Hašek 2, F. Sýkora, A. Štolba)  a postoupili do semifinále turnaje, kde narazili na domácí 11. ZŠ, s kterou prohráli po velkém boji 1:2 (J. Hašek). V posledním zápase zvítězili opět nad ZŠ Nezvěstice, tentokrát 4:1 (J. Hašek 2, A. Štolba 2) a uhájili tak pomyslné stupně vítězů.

Sestava:

brankář - Martin Pejsar
hráči v poli - Jan Hašek, Adam Štolba, Jakub Razím, Patrik Bubla, Alex Wood, Filip Sýkora, Nicholas Tichý a Jan Šůs.

Mgr. Petr Svojanovský

Trenér