Okresní kolo v Přespolním běhu

Ve čtvrtek 7.10.2010 se naše škola zúčastnila okresního kola v Přespolním běhu. Reprezentovala nás 3 družstva.

Dívky v kategorii 6.-7. třída ve složení: Karolína Holmanová, Karolína Bokrová, Beatrice Kaplanová, Andrea Němečková, Kristýna Němečková a Markéta Beránková se umístily na 12. místě.
Krásného úspěchu dosáhli chlapci, když v kategorii 8.-9. tříd ve složení : Tomáš Andrlík, Richard Kristl, Ondřej Zdrha, Petr Šmíd, Jaroslav Sladký a Jaroslav Toman získali v konkurenci všech plzeňských základních škol 2. místo.

Ještě lépe dopadli chlapci v kategorii 6.-7. třída ve složení: Filip Kokoška, Tomáš Krystl, David Smejkal, Marek Rubner, David Kvasnička a Dominik Halíř, kteří dokonce zvítězili a postoupili do krajského kola v Tachově. To se konalo 15.10.2010 a ani zde se chlapci nenechali zahanbit a získali krásné 2. místo.

Všem účastníkům běhu děkujeme za  zodpovědný přístup a vzornou reprezentaci naší školy. Chlapcům pak gratulujeme k jejich velkému úspěchu.