Krok za krokem přírodou – výlet ŠD

20. června jsme se vydali na dobrodružnou cestu k boleveckým rybníkům. Krok za krokem přírodou jsme došli k Třemošenskému rybníku. Naproti na louce si zahráli první hru s provázky a pokračovali jsme kolem rybníku Nováček až k Šídlováku, kde jsme si pochutnali na zmrzlině, nakrmili labutě i jejich tři roztomilá mláďata. Další zastávka byla u Kamenného rybníku, tam jsme si zahráli druhou hru s čísly a „pelášili“ k poslední naší zastávce - k Seneckému rybníku. Cestou jsme opakovali znalosti o přírodě, které jsme se v naší školní družině naučili a hlavně jsme sbírali šišky, klacky na ohniště. U Senečáku jsme pak opekli špekáčky, dojedli svačiny a se zbylými šiškami si zahráli poslední hru. Výlet jsme si užili a o prázdninách se určitě přijdeme do některého z rybníků vykoupat. Tak hezké léto!

- K. R. -