Krajské kolo Orion Cupu

V pátek 7. prosince 2012 skončila cesta chlapců 8. a 9. tříd v celostátní soutěži ORION CUPU ve florbalu 2. místem v krajském kole v hale Lokomotivy v Plzni. Po výsledcích v základní skupině: BŠ - ZŠ Horažďovice 2:2 (Smejkal, Suchý), BŠ - ZŠ H. Bříza 4:0 (Stráský 2, Pokorný, Eret), BŠ- ZŠ Rokycany 0:2 (2.branka při power- play) postoupili do vyřazovací části až z 3. místa: BŠ - ZŠ Dobřany 2:1 po sn. (Suchý, Kantner sn.) ve čtvrtfinále, BŠ - ZŠ Rokycany 3:1 (Stráský, Kvasnička, Suchý) v semifinále a BŠ - ZŠ Horažďovice 0:3 ve finále turnaje. O velmi pěkné umístění bez postupu do republikové kvalifikace se zasloužili tito žáci naší školy: brankář Martin Hauser (8. A) , kapitán týmu Filip Kokoška, asistent Jiří Stráský, ostatní hráči Filip Suchý, Jakub Pokorný, Matyáš Kantner, David Smejkal (všichni 9. B), Marek Rubner, David Kvasnička, Petr Eret a Josef Roubal (všichni 8. A). Nemoc zabránila v reprezentaci Benešovy ZŠ a MŠ Tomášovi Krystlovi z 9. B, který odehrál okrskové a okresní kolo.

VŠEM HRÁČŮM DĚKUJE VEDENÍ ŠKOLY, SPOLUŽÁCI A TRENÉR Mgr. Petr Svojanovský.