Konverzační soutěž v anglickém jazyce

Dne 8.6 2009 proběhla na naší škole konverzační soutěž v anglickém jazyce. Žáci soutěžili ve dvou kategoriích:  6. a 7. ročník  a 8. a 9. ročník. Na úvod se soutěžící  museli představit, říci několik vět o sobě, o své rodině, o svých zájmech. Poté popisovali obrázky a starší soutěžící povídali na téma, které si vylosovali.

V první skupině se na 1. místě umístil Martin Hucl ze 7.B, na 2. místě Daniel Vořech ze 7.A a na 3. místě se umístil Jan Prokop ze 6.A.

Ve 2. skupině si 1. místo vybojoval Martin Lódl z 8.A, na 2. místě se umístily Kateřina Havlová a Barbara Schejbalová z 9. A  o třetí místo se podělili Andrea Mišurcová z 9.A a Jan Růžička z 8.B.

Cenu si zasloužil každý zúčastněný.

Konverzační soutěž

Popisování obrázků Popisování obrázkůzvětšit
Soutěžící povídali na téma, které si vylosovali Soutěžící povídali na téma, které si vylosovalizvětšit
Pan učitel Jindřich hodnotil s úsměvem Pan učitel Jindřich hodnotil s úsměvemzvětšit