Informace pro hokejovou třídu 3.B

1. Zařazení žáka do sportovní třídy

• Žák je zařazen do sportovní třídy (dále jen ST) na základě písemné žádosti rodičů potvrzené hokejovým klubem, výsledků talentových zkoušek a hodnocení vzdělávání za 1. pololetí školního roku 2012/2013.
  • Žák absolvuje talentové zkoušky, které tvoří: základní sportovní test a písemný test všeobecných znalostí.
  • O výsledku přijetí do hokejové třídy budou zákonní zástupci žáka a vedení HC Plzeň 1929 informováni nejdéle do 30.4.2013.

2. Vyloučení ze sportovní třídy

• O vyřazení z kádru ST (podmíněné či nepodmíněné) může být rozhodnuto  v  termínech  k 31. lednu či k 30. červnu; na základě závažných kázeňských či studijních výsledků i k jinému termínu. Žák může být následně zařazen buď do souběžné třídy Benešovy základní školy bez sportovního zaměření  nebo na jinou základní školu dle výběru rodičů.

3. Odpovědnost za žáka

• Dohled nad žáky je vykonáván v celém průběhu vyučování (odpovídá škola) i tréninků (odpovídá HC Plzeň 1929).
  • Bezpečnost žáků při tréninku a při přechodu ze školy na trénink a z tréninku do školy zajišťuje příslušný trenér ST.
  • O uvolnění žáků na sportovní akce, které nejsou organizovány partnerským hokejovým klubem, žádají rodiče písemně ředitelku školy prostřednictvím příslušného třídního učitele.
  • Na sportovní akce, které organizuje domovský klub HC Plzeň 1929,  jsou žáci uvolňováni bez žádosti rodičů.

3. Komunikace

• Ke zlepšení komunikace mezi rodiči a vedením ST jsou jedenkrát měsíčně příslušným trenérem ST organizovány konzultační schůzky.