FC Viktora Plzeň
Recyklohraní
Oficiální informační server města Plzně

Druhým „Míčovým kouzelníkem“ je Jan Fodor

Sportovní víceboj „O míčového kouzelníka“ zná vítěze finále kategorie osmých a devátých tříd. Stal se jím suverénním způsobem Jan Fodor z osmé B, který dokázal vyhrát čtyři z pěti disciplín a to střelbu basketbalový trestných hodů, stolní tenis, střelbu házenkářských sedmiček a střelbu fotbalových kopů na přesnost. Druhé místo v celkovém pořadí vybojoval Marco Villino (8. A), třetí příčku obsadil Radim Šimánek z 8. B. V poslední disciplíně, florbalovém testu, pak zvítězil Adam Feher z 9. A. Tato výhra nakonec rozhodla jako pomocný ukazatel o jeho čtvrtém místě celkového pořadí při rovnosti bodů s Jiřím Kamasem. Celkem se do soutěže „O míčového kouzelníka“ zapojilo 72 žáků druhého stupně naší školy.