Den otevřených dveří 8.12.2010

Benešova ZŠ a MŠ Vás zve na Den otevřených dveří, který se uskuteční dne 8.prosince 2010. V tento den se naše škola promění v zimní království. Zhlédnout můžete dopolední výuku ve třídách, v době od 8 – 10 hodin jsme pro Vás připravili ukázky tradičních i netradičních forem výuky. V odpolední části od 15 – 18 hodin si můžete prohlédnout celou budovu školy, vyrobit si vánoční dekoraci v tvořivých dílnách, zasoutěžit si na chodbách i v tělocvičně nebo si upéci vánoční cukroví ve školní kuchyňce. Nezapomeňte navštívit výstavu adventních kalendářů, přečtěte si Vánoční noviny a zastavte se na pravém vánočním trhu s výrobky žáků naší školy. Pro zájemce o prohlídku mateřské školy je určeno dopoledne (8 – 12 hodin) nebo odpoledne (14 – 16 hodin).

Těšíme se na Vaši návštěvu
žáci a učitelé Benešovy školy