Čtenářské pasy

Žáci 2.A se vydali do knihovny pro děti a mládež, aby pokračovali v projektu nazvaném Čtenářské pasy. Hned po příchodu se děti usadily do virtuálního autobusu, který je provezl světem knih. Podívaly se s Vítkem do Prahy, navštívily s dětskými hrdiny další města a památky České republiky. Protože od paní knihovnice získaly děti čtenářské pasy, mohly vyrazit i na zahraniční čtenářskou návštěvu  a to  do Austrálie či na severní pól. Autobus s řidičem Martinem nás zavezl dokonce i do pravěku a my všichni poslouchali báječná vyprávění vybraná paní knihovnicí Výškovou z dětských knih. Na závěr návštěvy jsme si prohlédli dětské oddělení a začetli se do mnohých z nabízených knih. Na konci školního roku se v knihovně opět sejdeme a pochlubíme se svými vyplněnými čtenářským pasy.