Coca-Cola a McDonald Cup

V minulých týdnech proběhly dvě soutěže v kopané mezi základními školami.

Žáci II. stupně bojovali v COCA-COLA CUPU, kde v nultém kole porazili Masarykovu ZŠ, ale ve velmi oslabeném složení prohráli všechna tři utkání prvního kola a tím dále nepostoupili.

Žáci 4. a 5. Tříd bojovali v dalším ročníku McDonald Cupu a po druhém místě v okrskovém kole sviji pouť ukončili třetím místem v okrese.

Žáci 2. a 3. Tříd pak po druhých místech v kole okrskovém a okresním uhráli sedmé místo mezi školami plzeňského kraje.

Individuálním úspěchu dosáhl Vlastimil Kvasnička, který byl autorem nejrychlejšího gólu turnaje a to za pouhých 20 sekund od začátku utkání. Cenu mu předal kapitán plzeňské Viktorky Pavel Horváth.

Všem žákům naší školy děkujeme za vzornou reprezentaci a menší či větší úspěchy, dalším pedagogům a některým rodičům za spolupráci.

Mgr. Petr Svojanovský - vyučující Tv

McDonald Cup: