Čarování s Blažejem

Celý listopad v naší družince byl ve znamení kouzel a nejrůznějších triků. Průvodcem naší roční hry je čaroděj Blažej s čarodějkou Čmorbabou, a tak jsme se i my na chvíli stali kouzelníky, čarodějkami. Navzájem si předváděli různá kouzla a občas i „fígl“ prozradili. A jak jinak zakončit měsíc plný kouzel, triků, pokusů? No přece dalším kouzelným odpolednem, při kterém jsme na pěti stanovištích zkoušeli různé triky – např. jak prolézt papírem, vyčarovat kůru pomocí voskovky, rozluštit tajemnou zprávu pomocí zrcátka … a nakonec každý musel vymyslet nějaké zaklínadlo.

Jen ten zapomenutý foťák se nám vyčarovat nepodařilo, tak aspoň jedno foto z mobilu

Všem přejeme krásný adventní čas a už můžeme prozradit, že v prosinci „odemykáme“ dalším kouzelným klíčem – sny a fantazie.

- Klára R. -