S angličtinou ve městě

Naším úkolem bylo procvičit slovní zásobu a naučit se i nějaká další slovíčka týkající se budov ve městě a místních předložek.
Cestou od naší školy na náměstí Republiky jsme fotili budovy a anglicky je pojmenovávali. U kostela sv. Bartoloměje jsme do pracovního listu načrtli malý plánek náměstí a budovy, které je obklopují. Ty jsme vyfotili a do plánků si poznamenali jejich anglické názvy. Po příchodu do školy jsme v počítačové učebně naše fotografie a poznámky zpracovali. Všechny naše materiály jsme pak využili k tvorbě plánků města, které jsme nakonec před celou třídou prezentovali. Samozřejmě anglicky.

S angličtinou ve městě

Tvorba plánu města Tvorba plánu městazvětšit
Prezentace Prezentacezvětšit
Fotografování budov a vyplňování pracovního listu Fotografování budov a vyplňování pracovního listuzvětšit