Září ve školní družině

Ve školní družině máme za sebou první měsíc plný nových zážitků a kamarádů. V září se dětmi zaplnily školní lavice, ale taky všechna naše oddělení. Jak už to tak bývá, září bylo hlavně seznamovací. Po letních prázdninách jsme se přivítali s dětmi, které už naší školní družinu důvěrně znají a do našich řad uvítali prvňáčky i ostatní nové žáky. Letošní školní rok bude v dužině pěkně barevný. Máme totiž pro děti připravenou novou roční hru „Barevný rok“, při které budeme objevovat a poznávat svět kolem nás v jeho pestrosti a barevnosti. Zkrátka barvy v nejrůznější podobě nás budou provázet celým rokem a náš nový kamarád „duháček“ - pan Vrtulka pro děti na každý měsíc připraví zábavné úkoly. Září bylo ve znamení ČERVENÉ barvy.

A to samozřejmě není všechno, co nás letos v naší družině čeká, budeme taky sportovat, hrát si, zpívat, tancovat, soutěžit, vyrábět i malovat...

HEZKÝ A ÚSPĚŠNÝ NOVÝ ŠKOLNÍ ROK PŘEJÍ VŠEM DĚTEM I RODIČŮM
paní vychovatelky Klára, Míša, Marcela, Hanka a AP Veronika