Zábavné odpoledne - „Šikula a Šikulka“ ve školní družině

Sněhové nadílky už se asi nedočkáme, tak si aspoň místo zimních radovánek užíváme zábavu při společných akcích. Únor jsme si zpestřili volbou o největšího Šikulu a Šikulku naší školní družiny. Z každého oddělení jsme vybrali zástupce z chlapců i dívek, kteří soutěžili v pětičlenných týmech v neobvyklých disciplínách. Chlapci museli plnit samé holčičí úkoly – např. pověsit prádlo, nastrouhat rohlíky, učesat kamarádku, nakreslit princeznu, roztřídit fazole, obléct miminko… a dívky zase klučičí úkoly – např. zatloukaly hřebíky, odemykaly zámky, montovaly vozíček, stavěly věž z kostek, střílely na branku, zavazovaly kravatu a soutěžily s autíčky přivázanými na provázku. Všichni soutěžící nakonec úkoly zvládli a zasloužili si odměnu, ale korunku a šerpu vybojovali jen ti nejlepší a můžou se proto právem pyšnit titulem Šikula a Šikulka ŠD pro letošní školní rok.
Jak celé odpoledne probíhalo a že u nás bylo pěkně veselo, můžete vidět z našich fotek.

- Klára R. -