Turnaj ve stolních hrách v ŠD

Stolní hry jsou v poslední době odsouvány do pozadí a často nahrazovány hrami na počítači, mobilu. V naší školní družině s tímto trendem občas taky „bojujeme“ a snažíme se vést děti k osobnímu kontaktu a vzájemné komunikaci. A tak jsme na páteční lednové odpoledne pro děti připravili rovnou TURNAJ ve stolních společenských hrách. Soutěžilo se v žížalách, dámě, dominu, brainboxu, loupežníkách, pexetriu, čamburíně, kriskrosu, aktivitách, člověče, nezlob se … Zkrátka odpoledne vládla hráčská, soupeřivá atmosféra!
Všechny přítomné děti (a bylo nás skoro 60) dokázaly, že si umí zahrát a že je to baví. A to je pro nás vychovatelky další motivací pro pořádání podobných akcí - a opět se nám potvrdilo: kdo si hraje - nezlobí.
Už teď se těšíme na další ročník "stolních hrátek"!

- Klára R. -