Školní družina na Zelené pohádce

Jak to chodí v takové vodnické škole? Učí se vodníci matematiku nebo prvouku? Nebo snad i hudební výchovu? Tak to jsme taky netušili, proto jsme se vypravili ve středu 18. března do Polanovy síně na „Zelenou pohádku o vysokém učení podvodnickém“. Vodňata byla trochu neposlušná a jejich znalosti nebyly bohužel moc velké, ale pan vodník=učitel byl naštěstí trpělivý a tak si s nimi poradil. Nakonec naučil vodňata nejen chytat dušičky nebo plavat jako kámen, ale i zpívat písničky Žabky z naší školky a Holka modrooká… Písničky o vodě, vodnících si někteří vyzkoušeli zazpívat i na podiu a za odvahu dostali balónkové zvířátko. Pohádka i písničky se nám moc líbily a s veselou náladou jsme se vraceli do družinky.

- Klára R. -