Otázky z klobouku – zábavné odpoledne ŠD

V lednu jsme v naší „družince“ plnili úkoly králíků z klobouku – např. jsme připravovali na každý den krátkou rozcvičku, naučili se hrát piškvorky, hledali jsme rozdíly na zimním obrázku, vyráběli dárky pro budoucí prvňáčky a samozřejmě jsme si králíky v klobouku i vyrobili. Bob s Bobkem pro nás připravili i několik soutěží. Tak např. odpoledne po vysvědčení jsme si v našem oblíbeném koutku prověřili, jak dobře známe oblíbené české večerníčky. Rozdělili jsme se do 6 družstev a zápolení mohlo začít. Úkolem každého bylo doběhnout k jednomu ze čtyř klobouků, vytáhnout si Večerníčkovo otázku, nalepit ji na karton a pak už jenom správně odpovědět. Pěkně jsme si u toho i zaběhali - otázek bylo celkem 71!!! Nakonec jsme si řekli správné odpovědi na otázky, které zůstaly nezodpovězeny (naštěstí jich bylo jen pár) a za vítězství i snahu byli všichni odměněni malou sladkostí. Odpoledne jsme si užili a už se těšíme na „Fíkoviny“.

-kr-