Leden ve školní družině

Do nového roku jsme vykročili plni elánu a nových předsevzetí - např. že se k sobě budeme chovat ohleduplněji, budeme si pomáhat a taky se na sebe více usmívat. Užívali jsme si nových her a hraček, které nám nadělil Ježíšek do každého oddělení, trénovali na Pexesiádu a pokračovali v hrátkách na kuchaře a Eskymáky (další téma naší roční hry).
Pravidelně jsme chodili na procházky do přírody, na hřiště. Už víme, co patří x nepatří do krmítka, jaká nebezpečí nám hrozí při zimních sportech, proč je důležitá zdravotní prevence.
Seznámili jsme se s tradicí a koledami „Tří králů“, povídali si o charitě, ale i o volbě nového prezidenta.
Leden nám letos nedopřál sněhové radovánky, a tak jsme si sněhuláky místo ze sněhu vyrobili z papíru a ještě další zimní obrázky.

- Klára R. -