Ekohrátky ŠD - Najdi si svůj červený kontejner

V pondělí 21. května jsme se s dětmi naší školní družiny zúčastnili ekohrátek s názvem „Najdi si svůj červený kontejner“, kde ve Smetanových sadech připravila společnost Asekol bohatý program pro malé i velké návštěvníky. Cílem kampaně bylo dozvědět se, k čemu slouží nejen červené kontejnery, jak je můžeme využívat.

Vzhledem k následné recyklaci zařízení, díky níž lze opětovně využít až 80 % každého spotřebiče, je totiž velmi důležité, aby lidé přesně věděli, co se do kontejnerů smí vyhazovat, a co naopak ne.

Jak je vidět na fotkách - na místě byly připraveny propagační předměty, kvízy, soutěže (skákání v pytlích), skákací  trampolína, hrad (kontejner), koloběžky, házení mobilem do nádob apod.

- kr -