Březen ve školní družině

Březen byl v naší školní družině plný příprav na velikonoční svátky. Při společném tvoření vznikly krásné velikonoční i jarní dekorace, které už zdobí naše domovy. Při práci jsme si povídali o tom, jaké tradice doma dodržujeme, naučili se velikonoční „koledovačku“ a dozvěděli se zajímavosti o velikonočních symbolech. Připomněli jsme si Měsíc knihy, MDŽ, Světový den vody, malovali první jarní květy. Vyráběli jsme dárky pro budoucí prvňáčky k zápisu, plnili nové úkoly roční hry „Máme rádi zvířata“ - tentokrát o domácích, hospodářských zvířatech a jejich mláďatech, a hlavně jsme se všichni už moc těšili na jaro, jarní sluníčko, teplejší počasí, abychom mohli více času trávit venku na hřišti, v přírodě.