Ahoj prázdniny aneb loučeníčko ve ŠD

Ještě než jsme se vydali hledat zlatý klíč k pokladu, tak jsme si odskočili na procházku do centra, rozhlédnout se po krásách našeho města i okolí Plzně z nejvyšší kostelní věže v České republice. Při zpáteční cestě do družinky jsme se odměnili za výšlap na tři stovky schodů výbornou italskou zmrzlinou.

A v pátek 26. června jsme se vydali podle mapy od našeho průvodce roční hry čaroděje Blažeje, splnit poslední úkoly a hlavně konečně najít zlatý klíč k pokladu.
Musíme uznat, že jste moc šikovní.
Zlatý klíč jste našli, vzpomněli si na všechny klíče, kterými jsme po celý školní rok odemykali nejednu záhadu a tak si tento rok pěkně zpříjemnili. Zažili jsme spoustu legrace, našli si kamarády, něco nového se dozvěděli, naučili i vytvořili.
Nezbývá než popřát: „Ať žijí prázdniny, plné dobrodružství v krásné přírodě s rodiči i kamarády, ať jsou plné zážitků!“

Mějte se krásně a buďte na sebe moc opatrní.
Krásné léto, krásné prázdniny všem a brzy zase ahoj!
Zdraví vás paní vychovatelky KLÁRA, JANA, MARCELA a RENATA