Ohlédnutí za prvním plesem občanského sdružení

10.3. se v kulturním domě Šeříková v Plzni uskutečnil 1. ples občanského sdružení rodičů a přátel Benešovy školy. K tanci a poslechu zahrála skupina Orchidea a celým večerem provázel moderátor L. Veselý. Ples byl zahájen kolem půl deváté a po úvodní sérii písní předvedly svá pohybová vystoupení žačky Benešovy školy. Nejdříve se představily žákyně 1. stupně, které si na svém pohybovém kroužku pod vedením pí. Benediktové nacvičili sérii tanečků. Po-té vystoupily žákyně 8. a 9. tříd se svou sestavou z hodin tělesné výchovy. Kolem desáté hodiny shlédli účastníci plesu vystoupení pěveckého sboru Canticorum.  V půl dvanácté proběhlo vylosování velké hry o ceny, přičemž hlavní cenou byl zájezd pro 2 osoby do Kalábrie. Jako půlnoční překvapení byla nakonec připravena dražba hokejového dresu s podpisy hráčů. Zajímavým programem naplněný ples se vydařil a všichni příchozí se dobře bavili.