Občanské sdružení informuje

Občanské sdružení informuje:

Ze získaných finančních prostředků (členské příspěvky, ples – tombola, občerstvení) byly Občanským sdružením rodičů a přátel Benešovy školy zakoupeny pomůcky pro žáky 1. stupně: hry na rozvoj finanční gramotnosti (12 ks), závěsná dřevěná počítadla (2 ks), dřevěná demonstrační tabule, kostky na určování měkkých a tvrdých souhlásek. Každé ze 4 oddělení školní družiny zakoupilo hry a drobné odměny do celoroční soutěže. Relaxační místnost byla vybavena předplatným časopisu pro mládež Junior, pastelkami a ořezávátky. Celková investovaná částka činí cca 15 000 Kč. Připravujeme další objednávky pomůcek.
V březnu připravujeme již čtvrté setkání členů Občanského sdružení, rodičů a dalších příznivců Benešovy školy – tentokrát na Kloboukovém candrbále (sokolovna, Husova ulice). Termín bude upřesněn.

Příští schůzka OS se koná 17. 12. 2014 v 16.00 ve sborovně školy. Všichni jste srdečně zváni.