Stopovací hra sv. Martin

V pátek 10. listopadu jsme v mateřské škole uspořádali Svatomartinskou „stopovačku“. Cílem bylo pomoci svatému Martinovi najít ztracenou podkovu jeho koně. Cestou jsme plnili různé úkoly. Například jsme běhali jako kůň, malovali křídou vločky a také zkoušeli s vločkou na ruce ujít kousek cesty. Dále jsme zkusili „upéct“ Svatomartinské rohlíčky a recept si každý odnesl i domů. Letos se k nám přidala i školní družina, aby nám to hledání šlo lépe. Zakončení stopovačky bylo na zahradě mateřské školy, kde děti hledaly ztracené podkovy a sv. Martin nám tam nechal i zasloužené odměny. Škoda jen, že letos jsme se sněhu zase nedočkali, ale budeme ho vyhlížet a snad brzy zažijeme tu pravou koulovačku.