Sportujeme s Viktorkou

18. září se na stadionu FC Viktoria Plzeň konala akce pro děti z mateřských škol s názvem Sportujeme s Viktorkou. Děti a paní učitelky ze třídy Berušek toho také využily. Na tréninkových hřištích připravili pro děti fotbaloví trenéři různé sportovní aktivity, aby si děti vyzkoušely, jak jsou rychlé a obratné.

Děti pod vedením trenérů běhaly k cíli a zpět, skákaly do dálky, hrály honičku Na babu, pak si ještě zahrály na malém hřišti fotbal a nakonec zdolávaly různé překážky obíháním, přeskakováním a přelézáním. Za snahu podávat co nejlepší sportovní výkony dostal každý jako odměnu obrázky s fotbalisty Viktorky a ještě jsme dostali plakát s fotbalisty do třídy. Příjemně unavené děti si plácly s trenérem a pak už se třída Berušek vracela do školky a shodou náhod okolo klubového autobusu s nastupujícími sportovci.