Sportovní den v Area D

Ve středu 15.11.2023 navštívila mateřská škola Areu D, kde byl pro děti připravený speciální program. Po skupinách jsme se vystřídali při různých sportovních aktivitách. Vyzkoušeli si zdolat mnohé překážky, přelézt nad „propastí“, nebo se zhoupnout na laně jako opičky. Při běhu jsme si pro změnu řádně protáhli svoje svaly. V jednom ze sportovních bloků vyzkoušeli basketbal a jiné míčové hry.
Stejně tak nám zbylo dostatek času prozkoumat všechny herní koutky a jejich vybavení. Nadšení ze skluzavek a trampolín bylo velké. Zvláště, když jsme skákali do molitanových kostek, ze kterých bylo náročné vylézt zpět nahoru. Zde děti prokázaly kamarádského ducha, když si vzájemně pomáhaly vylézt z měkké „propasti“.
Celé dopoledne jsme si tak všichni užívali sportování pod odborným vedením a stejně tak i volnou hru v areálu plném trampolín, prolézaček a skluzavek.