Májové posezení

23. května se uskutečnilo odpoledne u Berušek setkání rodičů a dětí při májovém posezení. Zahájili jsme besídkou, na které děti hrdě předvedly, kolik se od Vánoc naučily nových básniček a písniček o zvířátkách a na závěr besídky zahrály krátkou pohádku Boudo, budko. Vše bylo jen o zvířatech, neboť celý rok se děti s nimi setkávají především v zoologické zahradě. Po skončení besídky všichni mlsali dobroty, které děti a rodiče přinesli s sebou a nastala výroba zvířat z lepenkových krabic podle vlastní fantazie. Papírová zvířátka nám teď zdobí chodbu. Máme tu slony, zajíce, myš, hrocha, kravičku, tučňáka, lva a opeřené ptáčky. Posezení se všem, hlavně asi dětem, moc líbilo, protože se mohly spolu vyřádit a zamlsat si se schválením rodičů. Už se všichni těšíme na nějaké další setkání.