Pomůcky pro 1. ročník ve školním roce 2023/2024

Aktiv budoucích prvňáčků – 14.6.2023 od 14 hod. v Benešova ZŠ

Žáci zdarma dostanou:

• pracovní sešity a písanky pro 1. ročník z ČJ a M, PRV, Aj, informační deník
  • balíček se školními potřebami
  • je potřeba dokoupit (koupíme hromadně) – vybíráme 500,-Kč
    • prac. listy na prvouku (cena 49 Kč)
    • prac. sešit na HV (cca 89 Kč)
    • sešity, šanony, tempery, špejle, provázek, kolíky, eurodesky atd. (třídní fond)

Do školy donést (nenosit 1. školní den)

1) kufřík na VV a PV – podložku na modelování, modelínu (dát do plastové krabičky), zástěrku, kalíšek na vodu, hadřík, vodovky, štětec plochý, voskovky, igelitovou podložku na lavici, nůžky, lepidlo
- čtvrtky A3 (20ks), čtvrtky A4 (20ks), barevné papíry

2) potřeby pro tělesnou výchovu – tenisky s bílou podrážkou, cvičební úbor (vše dát do zatahovacího látkového sáčku) + podepsat, malý měkký míček (ne tenisový).

3) penál – tužka č. 1, pastelky (doporučujeme široké Stabilo nebo Maped), guma, nůžky, lepidlo, ořezávátko (na silnější i slabší tužky a pastelky), později pero, fixy (mohou je nechávat ve škole)

4) pořídit razítko se jménem

5) další vybavení – přezuvky, aktovka, zásobník na číslice a písmena, desky na skládání slov z písmen A4, sešity 2x - 5110, 2x - 512, 2x - 510, obaly na sešity, balík papírů na kopírování a VV

6) polštářek na sezení na zemi

7) košíček do lavice – mazací tabulka, hadřík, fixy na tabulku (silnější celá sada)

8) Hygienické potřeby: 3x balení kuchyňských utěrek, 2x balení vytahovacích papírových kapesníků, 1x balík papírových kapesníků, 2X balíček vlhkých ubrousků (vše podepsat, ať víme, kdo už donesl)

9) Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte

Prosíme VŠE podepsat nebo označit razítkem, příp. nalepovacími štítky.

Těší se na Vás třídní učitelky.

Mgr. Pelánová Janka
Mgr. Chrástková Jitka