Benešova základní škola
a mateřská škola Plzeň
Doudlevecká 35
301 00 Plzeň

Vyhledávání

Přihlášení do systému Škola Online

Plzeňský kraj
HC Škoda Plzeň
FC Viktora Plzeň
Recyklohraní
Oficiální informační server města Plzně

Sportovní den pro 2. stupeň ZŠ

19.6. proběhl sportovní den pro 2. stupeň ZŠ s názvem Olympijský víceboj. Jelikož nás v létě čekají Olympijské hry v Paříži, připravili jsme pro žáky několik disciplín, ve kterých si mohli poměřit síly s ostatními spolužáky.

 

Výsledkové tabulky:

 

6.+7. ročníky

1. místo

2. místo

3. místo

Fotbal – chlapci

7.B (Šulan, Klik, Žlůva, Hradský, Mrázek, Volenec, Halyshych)

6.A (Vatrs, Legemza, Spörl, Nesteruk, Vojvodík, Kravec, Adjal)

7.A (Touš, Voborský, Marčo, Scheck, Dmytrov, Toma, Basov)

Štafeta (4x50m)

7.B (Humetau, Maleček, Volenec, Žlůva)

6.A (Shtelter, Legemza, Popov, Vojvodík)

7.A (Voborský, Touš, Janoušková, Scheck)

Sprint – chlapci (60m)

Maleček (7.B)

Nesteruk (6.A)

Scheck (7.A)

Sprint – dívky (30m)

Bukrych (7.C)

Janečková (7.A)

Olesia (7.C)

Hod granátem – chlapci

Volenec (7.B)

Voborský (7.A)

Humetau (7.B)

Hod míčkem – dívky

Zaitseva (7.C)

Bukrych (7.C)

Šimková (7.A)

Skok do dálky – chlapci

Humetau (7.B)

Prykhodko (7.C)

Maleček (7.B)

Skok do dálky – dívky

Bukrych (7.C)

Fucur (7.B)

Šimková (7.A)

 

8.+9. ročníky

1. místo

2. místo

3. místo

Fotbal – chlapci

9.A – Villino, Legemza, Strachilov, Hrbek, Tichý

8.B – Ferda, Stupka, Válka, Vanžura, Zbořil, Novák

8.A – Bican, Matas, Mikliš, Houštecký, Mihulka, Koky, Bartáček, Adjal

Štafeta (4x50m)

9.B – Kreuzmann, Osvald, Pustovojt, Šimánek R.

9.C – Bieliaev, Bukrych, Babaian, Surzhykov

8.C – Voronov, Dan, Taradainyk, Lytvynenko

Sprint – chlapci (60m)

Bukrych (9.C)

Osvald (9.B)

Ferda (8.B)

Sprint – dívky (30m)

Groulíková (8.A)

Louati (9.A) a Plaksiuk (9.C)

Polischuk (8.A) a Divišová (9.A)

Hod granátem – chlapci

Surzhykov (9.C)

Osvald (9.B)

Babaian (9.C)

Hod míčkem – dívky

Groulíková (8.A)

Shvets (9.C)

Skutarenko (9.C)

Skok do dálky – chlapci

Osvald (9.B)

Bubenščikov (8.B)

Surzhykov (9.C)

Skok do dálky – dívky

Shvets (9.C)

Savchuk (9.C)

 

Ringo – dívky

9.C

8.A

8.C a 9.A

 

Na závěr celého dne proběhla fotbalová exhibice mezi vítězným týmem fotbalového turnaje z 9.A a výběrem učitelského sboru. V tomto utkání s přehledem zvítězil učitelský tým 7:0.
Góly: Hanzlík 3, Houzar 2, Jíra 1, Klepal 1.
Sestava učitelského sboru: Langmajer (B), Hanzlík, Houzar, Jíra, Klepal, Pomp.

 

vytisknout stránku
Design by SITMP