Vynikající znalosti žáků 3.B

Ve čtvrtek 5.1. 2023 zavítaly do třídy 3.B paní lektorky pohovořit s dětmi o etiketě. Připravily si pro děti mnoho úkolů, hodně se dětí vyptávaly a děti bravurně odpovídaly. Také v pracovním sešitu na etiketu řešily děti zapeklité úkoly. Všechny děti věděly, jak se obléci do divadla, do restaurace, na návštěvu ke kamarádovi, na grilovačku atd. Dokonce děti perlily i v otázkách stolování. Několikrát lektorky děti pochválily, zatleskaly a samozřejmě, že i pan učitel zářil radostí a dětem zatleskal a několikrát je pochválil. Další pochvalu sklidil Jaroušek Kejř, který přišel v sáčku, Jaroušek Čejka a Filda Krištof v kvádru, Ládík Rollinger v bílé košili, zkrátka pochvalu si zasloužili úplně všichni. Na závěr děti obdržely osvědčení o vynikajících znalostech z etikety.