Úspěch v soutěži "Mladí designéři 2016"

V minulém školním roce se letošní třída 6. B zúčastnila pod vedením paní učitelky Remsové celostátní výtvarné soutěže Mladý designér 2016. Úkolem bylo navrhnout zcela nový automobil značky ŠKODA a napsat, co vše takové auto budoucnosti dokáže. Marek Venda, jehož práce reprezentovala naši školu, postoupil s návrhem auta ŠKODA TRIPLE do finále. Slavnostního vyhlášení vítězů ve ŠKODA AUTO MUSEU v Mladé Boleslavi se zúčastní nejen Marek, ale spolu s ním i všichni jeho spolužáci a pan třídní učitel. Držme Markovi palce, aby se dostal mezi tři nejúspěšnější!

Příběh autíčka:
Auto umí létat, potápět se a jezdit po souši. Může mít automatické řízení. Auto uveze šest pasažérů.
Na jízdu potřebuje elektřinu. Na létání potřebuje plazmatický plyn. Na potápění potřebuje sodík. Má automatickou klimatizaci a odsávání. Má vysokorychlostní trysky. Je vyrobeno z reaktoplastu a hliníku. Podvozek je vyroben z pevného průhledného plastu.