Benešova základní škola
a mateřská škola Plzeň
Doudlevecká 35
301 00 Plzeň

Dnes máme:

Čas: 13:54

Den: Pátek
Datum: 30. října
Týden: 44
Rok: 2020
Svátek má:

Vyhledávání

Přihlášení

Přihlášení do systému Škola Online

Přihlášení na školní akce

Plzeňský kraj

eTwinning

Peníze školám

Recyklohraní

Oficiální informační server města Plzně

Sportovní akce I. pololetí školního roku 2019/2020

20.11.2019 – Okresní kolo ve florbalu 6. – 7.tříd

 

BŠ:20.ZŠ 6:1 (Fousek 2, Jackov 2, Marek 1, Trachta 1)
BŠ:G L. Pika 1:2 (Jackov 1)
BŠ:33.ZŠ 2:6 (Šulan 1, Trachta 1) ve skupině
a BŠ:Sportovní G 5:1 (Fousek 2, Jackov 2, Šulan 1) o 5.místo
5.místo

Sestava: A. Míčka, A. Trachta, L. Hodaň, J. Jackov, D. Fousek, R. Kubinec a J. Novák ze 7.B, L. Marek a J. Beneš ze 7.A, M. Šulan a J. Švábek ze 6.A

 

20.11.2019 – Okresní kolo ve florbalu 8. – 9.tříd

 

BŠ:28.ZŠ 6:0 (Mazanec 3, Dolhý 1, Gawenda 1, Hnízdil 1,
Tykal 1)
BŠ:22.ZŠ 1:2 (Dolhý 1)
BŠ:Sportovní G 2:0 (Mazanec 1, Tykal 1) ve skupině
a BŠ: .ZŠ 0:2 v semifinále
a BŠ: .ZŠ 0:0 (1:0 na sn) (Tykal 1) o 3.místo
3.místo

Sestava: M. Krasanovský, A. Dolhý, A. Mazanec, J. Sochor, Š Kaiser, J. Hnízdil, J. Lokajíček z 9.B, M. Tykal z 8.B, J. Gawenda, A. Hofrajtr, a D. Štulc z 8.A

 

Vánoční turnaj ve vybíjené na kapitány

 
16. 12. 2019 se uskutečnil turnaj dívek II. stupně
(účast 42 žákyň)
Celkové pořadí: 1. 9.A
2. 8.MIX
3. 6.A
4. 7.A
5. 6.B
6. 9.MIX

Sestava vítězné 9.A: Dobešová E., Groulíková B., Lišková A., Nováková L., Pajmová D., Pechmanová L. a Žákovcová K.
Rozhodčí: Mgr. Naděžda Ledvinková, Mgr. Petr Svojanovský

 

19. 12. 2019 proběhly turnaje chlapců

 
kategorie 6. – 7. tříd (účast 35 žáků)
Celkové pořadí: 1. 6.B1
2. 6.A1
3. 7.A
4. 6.A2
5. 6.B2
Sestava vítězné 6.B1: Dobeš J., Koutský N., Kozel D., Reichel Ad., Šneberger M., Vokurka L. a Vrzák J.
Rozhodčí: Mgr. Marek Černý, Mgr. Petr Svojanovský

 

kategorie 8. – 9. tříd (účast 28 žáků)
Celkové pořadí: 1. 9.B
2. 9.A
3. 8.A
4. 8.B
Sestava vítězné 9.B: Cibík R., Dolhý Ad., Kaiser Š., Krasanovský M., Krásný F., Mazanec Al. a Sochor J.
Rozhodčí: Mgr. Marek Černý, Mgr. Petr Svojanovský

 

Nejúspěšnější akce I. stupně

 

22.11.2019 - Okresní kolo ve florbalu I. stupně - ČEPS Cup
BŠ:33.ZŠ 3:4 (Pustovojt 1, Šimánek R. 1 , Vrábel)
BŠ:11.ZŠ 10:2 (Klapáč 2, Hobl 1, Holub 1, Kreuzman 1, Polívka 1, Pustovojt 1, Smazal 1, Šimánek R. 1, Vrábel 1)
BŠ:18.ZŠ 16:0 (Klapáč 3, Pustovojt 3, Holub 2, Kreuzman 2, Smazal 2, Vrábel 2, Hobl 1, Šimánek R. 1) ve skupině
a BŠ:21.ZŠ 1:2 (Šimánek R. 1) ve čtvrtfinále
5.místo

Sestava: S. Šimánek, R. Šimánek, M. Smazal, K. Vrábel, O. Holub, F. Klapáč, M. Pustovojt, J. Polívka, V. Kreuzman a J. Hobl z 5.B

 

 

 


Mgr. Petr Svojanovský
(vyučující Tv)

vytisknout stránku
Design by SITMP