Kvalifikační kolo Coca-Cola Cupu

10.10.2012 se uskutečnilo kvalifikační kolo Coca-Cola Cupu v kopané v kategorii 6.-9. tříd. Naši Benešovu školu reprezentovali tito žáci: brankář Jakub Pokorný, hráči v poli Tomáš Krystl, Filip Suchý, Filip Kokoška, David Smejkal, David Jakubec, Matyáš Kantner a kapitán týmu Jiří Stráský z 9.B, Marek Rubner, David Kvasnička, Petr Eret, Josef Roubal a Martin Straka z 8.A a Adam Štolba s Matějem Hajžmanem ze 7.A.

Po výhře 3:1 nad pořádající 20. ZŠ Plzeň pak postoupili do kola prvního, které se uskuteční pravděpodobně na jaře příštího roku.

Střelecky se prosadili: David Kvasnička v 8. minutě, po obdržené brance na 1:1 ve 13. minutě Filip Kokoška a ve 27. minutě završil skóre utkání Marek Rubner.

Vzhledem ke kontumaci utkání se ZŠ Masarykova Plzeň 3:0, byla sehrána tréninková utkání s 25. ZŠ Plzeň s výsledky: 20.ZŠ : 25.ZŠ 4:2 a Benešova ZŠ a MŠ : 25.ZŠ 1:1. (branku vstřelil v závěru utkání Filip Suchý)

Všem hráčům blahopřejeme k postupu a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Autor: MGR. Petr Svojanovský