Přespolní běh 2011

Dne 6.10.2011 se konalo okresní kolo v Přespolním běhu.

Naši školu reprezentovala 3 družstva. Dívky v kategorii IV ( 8.,9. třída) ve složení : K. Holmanová, K. Farková, D. Panská, T. Zviklová, A. Němečková a K. Němečková se umístily na 5. místě.

Družstvo chlapců, které tvořili T. Kučera, T. Havel, . Fleischmann, J. Stráský, F. Suchý a A. Zeman, skončilo v kategorii VI ( 8.,9., třídy a střední školy) na 4. místě.

V kategorii  IV (8., 9. třídy) dokázali chlapci: L. Vlček, L. Kopta, M. Čopan, T. Krystl, V. Kačena a F. Kokoška  v konkurenci ostatních plzeňských škol zvítězit a  postoupili do krajského kola. To se uskutečnilo 13. 10. 2011 v Chlumčanech.  Za krásného, ale studeného počasí  chlapci opět vyhráli a stali se tak nejlepším družstvem Plzeňského kraje pro tento rok.

K jejich velkému úspěchu jim gratulujeme a všem účastníkům děkujeme za příkladnou reprezentaci naší školy.