Obvodní a okresní kolo ve florbalu

Ve dnech 10. a 14. listopadu se uskutečnilo obvodní a okresní kolo ve florbalu mezi plzeňskými školami v rámci ORION CUPU ČR. Naši Benešovu školu pod vedením pana učitele Svojanovského reprezentovali tito žáci: Martin Hauser, Marek Rubner, Petr Eret, Martin Straka, Matěj Beneš, David Kvasnička, Dominik Halíř, Josef Roubal, David Krystl, David Markov ze 7.A a Jan Hašek ze 6.A. Po osmi vítězných utkáních tým postoupil do krajského kola, které se uskuteční v prosinci tohoto roku.

Výsledky:

Obvodní kolo

BŠ: 11. ZŠ 6-1
BŠ: ZŠ Nezvěstice 4-3
BŠ: ZŠ Martina Luthera 2-0
BŠ: 33. ZŠ 3-2 v prodloužení (brankou kapitána M. Rubnera)

Okresní kolo

BŠ: 22. ZŠ 5-0
BŠ: ZŠ Bolevecká 4-0
BŠ: 14. ZŠ 7-0
BŠ: ZŠ Bolevecká 6-3

Individuálního ocenění dosáhl v okresním kole Petr Eret, který se stal nejužitečnějším hráčem turnaje v hale Lokomotivy Plzeň. 10 branek se podařilo vstřelit D. Kvasničkovi a brankář M. Hauser vynikl výborným průměrem 1.125 gólu na utkání!  Chlapcům upřímně gratulujeme a přejeme hodně štěstí v dalších bojích!