Benešova základní škola
a mateřská škola Plzeň
Doudlevecká 35
301 00 Plzeň

Dnes máme:

Čas: 14:48

Den: Čtvrtek
Datum: 27. června
Týden: 26
Rok: 2019
Svátek má:

Vyhledávání

Přihlášení

Přihlášení do systému Škola Online

Přihlášení na školní akce

Plzeňský kraj

eTwinning

Peníze školám

Recyklohraní

Oficiální informační server města Plzně

McDonalds Cup a florbal 2018

Na podzim kalendářního roku 2018 se ve školním roce 2018/2019 uskutečnilo několik sportovních akcí:
11.10. se na 33.ZŠ konalo okrskové kolo Mc Donalds cupu v malé kopané 1. – 3. tříd.

 
Naši školu reprezentovali žáci: Václav Matas, Jaroslav Houštecký a Rafael Ali Adjal ze 3.A, Josef Horálek, Martin Mečl, Tobiáš Monath, Jakub Válka, Jan Štajer a Martin Melota ze 3.B.
 

Po výsledcích:
BŠ – 2.ZŠ 1:3 (branka J. Horálek 1)
BŠ – 33.ZŠ 0:3
BŠ – 11.ZŠ 0:2
BŠ – 15.ZŠ 4:3 (M. Mečl 3, J. Válka 1)
a BŠ – 26.ZŠ 0:4 skončili na konečném 6. místě.
 

25.10. se v hale VŠ Bory uskutečnilo okrskové kolo ve florbalu chlapců 8. – 9. tříd.
Sestava Benešovy ZŠ a MŠ: Jakub Vondraš, Kevin Kristl, Ondřej Pešek, Jaroslav Kreuzman, David Trachta, Luboš Samec, Jakub Vachovec, Jan Martinec, Daniel Kokoška, Filip Štrunc z 9.B a Ota Martinec z 8.B.
 

Výsledky:
BŠ – ZŠ Nezvěstice 2:2 (branky K. Kristl 1, D. Trachta 1)
BŠ – 10.ZŠ 4:0 (K. Kristl 1, J. Kreuzman 1, L. Samec 1, J. Vachovec 1)
a BŠ – 11.ZŠ 0:2 ve skupině
BŠ – 33.ZŠ 1:3 (L. Samec 1) v semifinále
a o 3. místo BŠ – 11.ZŠ 1:2 na samostatné nájezdy - nájezdy (1:2) (F. Štrunc, nájezd O. Pešek).
Chlapci se umístili na konečném 4. místě.
 

26.10. hostila hala VŠ Bory účastníky okrskového kola ve florbalu chlapců 6. – 7. tříd.
Sestava našich chlapců: David Štulc, Aleš Hofrajtr, Matyáš Mařík, Jiří Popp a Hugo Kohel ze 7.A, Matyas Tykal, Erik Beer, Marek Beer a Tomáš Havlíček ze 7.B, Lukáš Marek ze 6.A a Adam Trachta ze 6.B.
 

Po výsledcích každého s každým:
BŠ – ZŠ Nezvěstice 1:0 (branka J. Popp 1)
BŠ – 15.ZŠ 5:1 (T. Havlíček 2, J. Popp 1, E. Beer 1, A. Trachta 1)
BŠ – 10.ZŠ 3:0 (A. Hofrajtr 1, m. Beer 1, T. Havlíček 1)
BŠ – 33.ZŠ 1:3 (M. Tykal 1)
a BŠ – 11.ZŠ 5:1 (T. Havlíček 2, A. Hofrajtr 1, L. Marek 1, A. Trachta 1)
postoupili z 2. místa do kola okresního!
 

4.11. na 33. ZŠ bojovali žáci 4. a 5. tříd v okrskovém kole Mc Donalds cupu.
Do sestavy byli nominováni: Václav Nedorost z 5.B, Jakub Šmídl, Marek Šulan a Jan Švábek z 5.A, Michal Čagánek, Samuel Šimánek, Radim Šimánek, Filip Klapáč, Kristián Vrábel, Ondřej Holub a Jakub Polívka ze 4.B.
 

Vzhledem k výsledkům každý s každým:
BŠ – 11.ZŠ 5:1 (branky M. Čagánek 3, J. Šmídl 2)
BŠ – 33.ZŠ 1:0 (M. Čagánek)
BŠ – 2.ZŠ 1:1 (M. Čagánek)
BŠ – 16.ZŠ 0:0
BŠ – ZŠ M. Luthera 1:1 (J. Šmídl)
a BŠ – 15.ZŠ 0:2
obsadili celkově 3. místo a čekají na rozhodnutí o počtu postupujících do kola okresního, které se sehraje na jaře 2019.
 

13.11. v hale Lokomotiva proběhlo okresní kolo ve florbalu chlapců 6. – 7. tříd.
V lehce obměněné sestavě oproti kolu okrskovému: David Štulc, Aleš Hofrajtr, Matyáš Mařík,Jiří Popp a Hugo Kohel ze 7.A, Matyas Tykal a Tomáš Havlíček ze 7.B, Jan Jackov, Adam Trachta a Daniel Fousek ze 6.B a Lukáš Marek ze 6.A.
 

Utkání každý s každým:
BŠ – 25.ZŠ 4:0 (branky A. Trachta 2, A. Hofrajtr 1, D. Fousek 1)
BŠ – 1.ZŠ 2:2 (A. Trachta 1, D. Fousek 1)
BŠ – 4.ZŠ 1:3 (A. Hofrajtr 1)
BŠ – 33.ZŠ 0:2
BŠ – 14.ZŠ 3:0 (J. Jackov 2, L. Marek 1)
rozhodla o konečném 3. místě.
 

22.11. odehrály naše žákyně společně se žáky I. stupně ČEPS Cup 2018. Místem konání byla sportovní hala Bory.
Děvčata sehrála utkání se 4.ZŠ na dvě vítězství ve složení:
Victoria Schovánková, Natálie Braumová a Denisa Tišerová z 5.B, Libuše Pitorová ze 4.A a Michaela Kotková z 2.B.
BŠ – 4.ZŠ 0:2
BŠ – 4.ZŠ 0:3
Do největších gólových akcí se několikrát dostala nejmladší účastnice Míša Kotková.

Chlapci měli celkem šest soupeřů:
BŠ – 21.ZŠ 8:4 (branky J. Svoboda 2, J. Šmídl 2, V. Nedorost 1, M. Šulan 1, J. Švábek 1, K. Vrábel 1)
BŠ – 4.ZŠ 11:2 (V. Nedorost 2, J. Svoboda 2, M. Šulan 2, J. Šmídl 1, J. Švábek 1, R. Šimánek 1, M. Čagánek 1, K. Vrábel 1)
BŠ – 25.ZŠ 6:3 (R. Šimánek 2, V. Nedorost 1, J. Šmídl 1, J. Švábek 1, A. Spiller 1)
a BŠ – ZŠ Božkov 9:0 (M. Šulan 3, J. Švábek 2, M. Čagánek 2, V. Nedorost 1, J. Šmídl 1)
ve skupině
BŠ – 21.ZŠ 3:6 (J. Svoboda 1, J. Švábek 1, K. Vrábel 1) v semifinále
a BŠ – 33.ZŠ 4:2 (V. Nedorost 1, R. Hůrka 1, R. Šimánek 1) v zápase o 3. místo.
Sestava: Václav Nedorost, Radek Hůrka a Jan Svoboda z 5.B, Marek Šulan, Jakub Šmídl a Jan Švábek z 5.A, Samuel Šimánek, Radim Šimánek, Michal Čagánek, Kristián Vrábel a Adam Spiller ze 4.B.
Všem našim žákům, kteří Benešovu ZŠ a MŠ reprezentovali, děkujeme za účast v soutěžích a k větším nebo menším úspěchům gratulujeme! Dále přejeme šťastný sportovní rok 2019!
 

Mgr. Petr Svojanovský

vytisknout stránku
Design by SITMP