Fotografická soutěž "O nejveselejší třídu"

Vyhráli jsme druhé místo!

Naše škola se zúčastnila fotografické soutěže „O nejveselejší třídu“, kterou vyhlásil městský obvod Plzeň 3. Protože se rádi smějeme, nedělalo nám potíže vyfotit se při nějaké veselé chvilce a fotografie pak zaslat do kanceláře pana primátora Jiřího Strobacha. Pak jsme jen napjatě čekali, jak vše dopadne. V pátek 13.5. jsme se v krásných prostorách UMO 3 zúčastnili vernisáže všech zaslaných soutěžních fotografií. O zábavu se nám postaral klaun, pěvecký sbor z plzeňského dětského domova a  milé hostesky, které všem zájemcům nakreslily šaškovské nosy. Poznali jsme místostarostu pana Radislava Neubauera, který výhercům předával ceny. Všichni zúčastnění obdrželi sladké pohoštění. Třída 2.A získala se svojí fotografií „S úsměvem jde všechno líp“ druhé místo a vyhrála tak vstupenky pro celou třídu do plzeňského multikina! Pokud máte čas a chuť, zajděte se na výstavu podívat.

Vítězná třída se svojí fotografií: