Sportovní den II. stupně

22. 6. 2022 se uskutečnil na naší škole Sportovní den II. stupně.

V tělocvičně školy, na školním venkovním hřišti a v prostorách školní budovy proběhly turnaje v několika sportovních hrách.
Sportovního dopoledne se zúčastnilo 116 žáků v jednotlivých věkových kategoriích.

Vítězové jednotlivých turnajů:

Přehazovaná dívek 6. – 7. ročníku – tým 6.A (N. Cinková, E. Groulíková, M. Kristlová, M. Krutská, K. Moroz a A. Poliščuk)
Přehazovaná dívek 8. – 9. ročníku – tým 8.A (S. Herceghová, C. Janoušková, E. Krchová, T. Prokopová, N. Tůmová a T. Vaňková)
Kopaná chlapců 6. – 7. ročníku – tým 7.B (J. Hobl, O. Holub, V. Kreuzman, S. Polánka, M. Pustovojt M. Smazal a R. Šimánek)
Kopaná chlapců 8. – 9. ročníku – tým 9.B (D. Fousek, J. Hanzák, R. Kubinec, A. R. Míčka, J. Novák a A. Trachta)
Stolní tenis chlapců 6. – 7. ročníku – V. Matas ze 6.A
Stolní tenis chlapců 8. – 9. ročníku (za účasti jediné dívky B. Presslové z 9.A) – J. Kamas z 8.A

Všem žákům děkujeme za předvedené výkony, hru fair – play a nejúspěšnějším pak gratulujeme.

Všem kolegům také děkuji za výbornou spolupráci.

Mgr. Petr Svojanovský