Soutěž „O míčového kouzelníka“ - díl čtvrtý

Test florbalové dovednosti byl v pořadí již čtvrtou disciplínou sportovního míčového víceboje určeného pro chlapce osmých a devátých tříd, do kterého se zapojilo celkem 35 žáků školy. Ve předposledním dějství soutěže „O míčového kouzelníka“ v jednotlivých třídách zvítězili Šimon Brož (8. A), Nikolas Koutský (8. B), Lukáš Marek (9. A) a Daniel Fousek (9. B).
V tomto týdnu se rovněž dokončí poslední pátá disciplína – stolní tenis, která definitivně určí dva postupující z každé třídy do finále o absolutního vítěze. Závěrečné klání proběhne v úterý 21. června. Účast ve „Velkém finále“ již mají jistou Jakub Dobeš z 8. A a Lukáš Hodaň z 9. B. O dalších šest míst se rozhodne tedy na konci tohoto týdne. Zatím nejvyrovnanější situace je v 9. A, kde o postup do finále bojuje stále pětice Jonáš Beneš, Nikita Vilino, Marek Ulč, Lukáš Marek a Tamás Tóth. (pap)